کتاب خواندن مثل شمشیر دو لبه است. همان قدر که خوب است می‌تواند انسان را از هر چه کتاب است زده کند و  اعتمادتان به هر چه کتاب است را می‌تواند خدشه‌دار کند. هر کس باید یک روز بنشیند محاسبه کند که چقدر کتاب خوانده است که ارزشی برایش نداشته است. در واقع هزینه‌ای کرده‌ایم که برایمان فایده نداشته است. شاید شما هم مثل خیلی از انسانها بگویید نه به هر حال خواندن هر کتابی یکسری مزایا دارد. نمی‌دانم ولی برای من در زندگی هیچ چیز نمی‌تواند ارزش وقت و زمانی که برایم از دست رفته است را داشته باشد و البته برایم دستاورد خوبی هم نداشته است.

در حال حاضر میلیون‌ها کتاب در جهان وجود دارد که قاعدتا ما در زمان محدود زندگی خود قادر به خواندن آنها نیستیم پس بهتر است برای خواندن کتاب و انتخاب کتاب هم خوب زمان بگذاریم، فکر کنیم و مطالعه و کتابخوانی خود را هدفمند کنیم.

بخاطر ارزشی که  زمانمان دارد باید بدانیم برای چه کتاب‌هایی باید هزینه کنیم و زمانمان را برای چه کتاب‌هایی بگذاریم. اولین نکته‌ای که قبل از این سوال می‌خواهم بیان کنم این است

ادامه مطلب

استاد عزیزم تو را به خاطر خاطره‌ها دوست می‌دارم، به خاطر نابودی توهم و خیال

پیشگویی محقق کننده یا پیشگویی خود انجام (Self-fulfilling prophecy)

واکنش عمیق جامعه به رخدادها

کتاب ,خواندن ,کند ,نداشته ,کنیم ,هم ,نداشته است ,به هر ,کتاب است ,چه کتاب ,چه کتاب‌هایی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قصه گوی کوچک شیک بنر ابزار و کالای ساختمان سیمرغ روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی سیستان وبلوچستان آستارا نیوز غرفه سازی و طراحی غرفه در نمایشگاه الکامپ جورچین دکور دانلود کتاب آموزش سنتور عطر قرآن قرار ناتمام