می‌گویند تحلیل رفتار مصرف کننده در ایران کمی سخت‌تر از کشورهای دیگر است چرا که مردم ایران خیلی قابل پیش بینی نیستند. نمی‌دانم چقدر با این گزاره موافق هستید یا خیر. به نظرم اگر به صورت طیفی به موضوع نگاه کنیم می‌توان بیان کرد ما در مقایسه با کشورهای پیشرو از رفتارهای سینوسی‌تری برخورداریم. اما به هر حال بازار این کشور و رفتار مردم هم با درصدهای متفاوتی در موضوعات مختلف قابل پیش‌بینی است. همانطوری که آینده پژوهی تیم دیده‌بان تا حدود زیادی درست بوده است و مسائل پیش‌بینی شده آنها را در زمان حال می‌بینیم.

موضوعی که برای من جالب است و در اینجا می‌خواهم به آن بپردازم نوع برخورد جامعه به رخدادهای هیجان‌زا است. برای من نوع برخورد ما به این رخدادها کمی عجیب است. به داستان دختر آبی نگاه کنید. نمی‌خواهم در این متن به دنبال مقصر این اتفاق باشم. اما

ادامه مطلب

استاد عزیزم تو را به خاطر خاطره‌ها دوست می‌دارم، به خاطر نابودی توهم و خیال

پیشگویی محقق کننده یا پیشگویی خود انجام (Self-fulfilling prophecy)

واکنش عمیق جامعه به رخدادها

قابل ,مردم ,رخدادها ,جامعه ,نوع ,برخورد ,برای من ,است و ,نوع برخورد ,جامعه به ,می‌بینیم موضوعی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یک قلم مطالب خدماتی ، حقوقی دارالترجمه رسمی واژه فروش انواع پرینترو لوازم جانبی رحم، اجاره ایی، فوری وبلاگ سایت عاشقانه رز سفید سربازان آقا مدیس موزیک | دانلود آهنگ ترکی گرماتاب رستوران